Endüstriyel Sızdırmazlıkta Çözüm Ortağınız.
Bir Dünya Markası !

Endüstriyel Sızdırmazlıkta Çözüm Ortağınız.<br/>Bir Dünya Markası !


En Büyük Sermayemiz Asırlık Bilgi Birikimi...

1906 da, SAFEMATIC Oy Finlandiya'nın kuruluşundan beri,
117 yılı aşkın süredir, Endüstriyel Sızdırmazlık Elemanları ile Teknolojik Ürünler Üretiyoruz.

Asırlık Bilgi Dağarcığı, know-how, üstün teknoloji makina parkuru, oldukça yüksek üretim kapasitesi ve nitelikli üstün kaliteli üretimin verdiği güç ile Tüm Dünya da önde gelen üreticilerden biriyiz.

Tüm Dünya da, marka değeri ve yüksek kaliteleri on binlerce kez ispatlanmış, hammadde ve yarı mamul üreticileri ile kapsamlı iş ortaklıklarımız, kalitemize ayrı bir güven kaynağı olmaktadır.

PEKŞEN & SAFEMATIC A.Ş. Sakarya da, 12.776,5o m2 Açık, 5.860 m2 Kapalı alan Üretim tesisi ve 360.000 Kg./yıllık üretim kapasitesi, Teknik bilgi birikimi, AR&GE yönetimi, ürün, hizmet kalitesine ve problem çözümüne verdiği önem ile akla ilk gelen lider markalardan biridir.

Mekanik salmastra, tampon sıvı ve destek sistemleri, yumuşak salmastra, saf grafit ring, conta ve contalık malzemeler, yumuşak kompensatör, teknik tekstil kumaş, dönel başlık, dinamik ve statik sızdırmazlık elemanları üretimiyle, fark yaratan, rekabetçi fiyatlar ve işletme ekonomisini, Orijinal Ekipman Üreticisi ve son kullanıcı müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bilgi, teknoloji, üretkenlik, hızlı çözüm, kalite ve maliyet etkinliği ile zamanında ve hızlı teslimat avantajımız başarımızın önemli bir yapı taşıdır.

Ürünlerimizin üstün performansı yanında, Non-stop 24 saat hizmet ve hızlı servis avantajımız, Ülkemizde ve tüm dünyada son kullanıcı müşterilerimizin, ürün ve hizmetlerimize olan güvenini ve tercih etmelerini sağlıyor. 

 

Endüstriyel Sızdırmazlıkta Çözüm Ortağınız.<br/>Bir Dünya Markası !
Sektörler & Endüstriler

Her ihtiyaca uygun sızdırmazlık çözümleri sunuyoruz.

Uzman mühendis ve teknisyenlerimizle pompa, vana, piston pompa ve her türde dinamik ve statik aksamdaki sızdırmazlık problemlerine çözüm üretiyoruz.

Atık Su, İçme Suyu, Arıtma, Katı Atık, Sulama

Atık Su, İçme Suyu, Arıtma, Katı Atık, Sulama

Tüm arıtma projelerinde, Terfi istasyon pompaları, mikser ve çamur hatlarında, yüksek işletme ekonomisi ve uzun ömürlü sızdırmazlık çözümleri sunuyoruz.

Ayrıntılar
Çimento ve Beton

Çimento ve Beton

Klinkerden başlayarak, Dönel Fırınlarda ve üretimin her aşamasında, üstün kalitede, uzun ömürlü endüstriyel sızdırmazlık elemanlarına ihtiyaç duyulur.

Ayrıntılar
Enerji

Enerji

Elektrik enerjisi üretimi, uygulamada yüksek devirli, yüksek ısıda ve yüksek basınçlı pompalar kullanmayı ve türbinlerde kızgın buhar üretmeyi ve Baca gazı kükürt ayrıştırmayı gerektirir.

Ayrıntılar
Gemi İnşa ve Gemi İşletme

Gemi İnşa ve Gemi İşletme

Ana Makina, Şaft, tank kapakları, güverte, sintine, kalorifer, yangın yara savunma vb. tüm alanlarda, sızdırmazlığının sağlanması, özel ilgi ve uzun yıllara dayanan bilgi gerektirir.

Ayrıntılar
Gıda, İçecek, Margarin, Süt ve Yağ

Gıda, İçecek, Margarin, Süt ve Yağ

Sızdırmazlık uygulamaları için PFOA-free, steril, gıdaya uygunluk, ex-proof ve ATEX sertifikalı ürünler sunmaktayız.

Ayrıntılar
İlaç ve Parfümeri

İlaç ve Parfümeri

Reaktör ve Transfer pompalarında, PFOA-free, steril, gıdaya uygunluk, ex-proof ve ATEX sertifikalı ürünler sunmaktayız.

Ayrıntılar
Kağıt, MDF ve Sunta

Kağıt, MDF ve Sunta

Yonga, Katı partiküllü, Tutkal, Siyah ve Beyaz Likör uygulamaları ile kristalleşmeye meyilli akışkanlardaki uygulamalarda üstün performans gösteren ürünler sunmaktayız.

Ayrıntılar
Maden, Demir, Çelik

Maden, Demir, Çelik

Yoğun katı partikül, abrasiv akışkanlı uygulamalarda sızdırmazlık sağlayabilmek, uzun ömür ve ekonomi elde edebilmek için, pek çok sorunun cevabı arşivimizde ve dağarcığımızda hazırdır

Ayrıntılar
Otomotiv, Oto ve Uçak Lastik

Otomotiv, Oto ve Uçak Lastik

Otomotiv işletmelerinin ürünlerine ve OEM üretim ve işletmesindeki ünitelerde ve Dönel başlıklarda sızdırmazlık sorunlarına çözüm sunmaktayız.

Ayrıntılar
Petrol, Doğalgaz, Petro Kimya, Boya ve Kimya

Petrol, Doğalgaz, Petro Kimya, Boya ve Kimya

Boya ve kimyasal üretiminde, yüksek ısı, yüksek basınç, yüksek devirli, yüksek viskoziteli ve kristalleşmeye meyilli akışkanlarda sızdırmazlık sağlayabilmek, ciddi iştir.

Ayrıntılar
Pompa & Vana Üretim ve Onarım

Pompa & Vana Üretim ve Onarım

Yurtiçi ve yurtdışında, akışkan transferi ve kontrolünde üretim ve faaliyet gösteren birçok ünlü marka ve üreticinin çözüm ortağıyız.

Ayrıntılar
Şeker

Şeker

Pancardan başlayarak, şeker üretimine kadar tüm üretim aşamalarında, dinamik ve statik uygulamalarda, etkin sızdırmazlık ve işletme ekonomisi sunuyoruz.

Ayrıntılar
Tekstil ve Tekstil Makineleri

Tekstil ve Tekstil Makineleri

Tekstilde, akışkan transferi, buhar, kızgın yağ uygulamalarında, uzun ömürlü, ekonomik işletme ve endüstriyel sızdırmazlık çözümleri.

Ayrıntılar
Uzay ve Havacılık

Uzay ve Havacılık

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok havacılık kuruluşuna çözüm ortağıyız. Uzun ömürlü çözümler ve üstün sızdırmazlık kabiliyeti sağlıyoruz.

Ayrıntılar
Ürünlerimizi keşfedin.

Mekanik salmastra, tampon sıvı ve destek üniteleri, yumuşak salmastra, conta ve contalık malzeme, saf grafit sızdırmazlık elemanları, yumuşak kompensatörler, döner başlıklar ve diğer sızdırmazlık elemanları üretiminde fark yaratarak üstün kalitedeki ürünleri rekabetçi fiyatlar ile pazara sunmaktayız.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

En doğru çözüme ve ürüne ulaşmanız için uzman mühendis ve teknisyen personelimize danışınız.

Bize ulaşın

Haberler & Duyurular

PEKŞEN & SAFEMATIC ürünleri, hizmetleri, yenilikleri ve faaliyetleri hakkında haber ve duyurularını okuyun. Endüstride sızdırmazlık ile ilgili gelişmeleri takip ediniz.

Bültenimize ve eposta listemize kayıt olun, PEKŞEN & SAFEMATIC ve endüstriyel sızdırmazlık sektörü ile ilgili gelişmelerden ilk siz haberdar olun.